€ 13,20 euro brutto/h

Praca w Niemczech 2017 od zaraz na produkcji rowerów bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 28, 2017 01:49

Zatrudnienie 2017 w fabryce rowerów elektrycznych z Bremen dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji przy montażu kolejnych komponentów. Przez pierwszy miesiąc pracodawca zapewnia darmowe zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miasto: Bremen, Niemcy
Wynagrodzenie: 13,20 euro brutto na godzinę plus dodatki
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce rowerów elektrycznych w Bremen przy montażu kolejnych części
  • zadania będą wykonywane w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik ma do dyspozycji elektronarzędzia oraz narzędzia

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • doświadczenie w pracy na produkcji przy montażu lub w serwisie rowerowym
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracodawca pomaga w wynajęciu mieszkania oraz zapewnia bezpłatne tymczasowe lokum na pierwszy miesiąc
  • pracę od zaraz na podstawie legalnej umowy niemieckiej
  • świadczenia socjalne
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja rowerów, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 592590273d2d0b21