€ 12,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu keczupów Drezno 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 7, 2020 02:53

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Drezna przy pakowaniu keczupów. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla par pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie keczupów
  • obowiązkiem będzie praca przy linii, polegająca na przeprowadzaniu wizualnej kontroli jakości gotowego produktu, obsługiwaniu maszyn produkcyjnych i pakowaniu

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • brak nałogów
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • opieka polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • legalną umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia dla najlepszych
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 8215e130222ac37c

2 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu keczupów Drezno 2020”

  1. Jestesmy zainteresowani praca nie znamy jezyka lukaszi agnieszka stelmach 536056485

  2. Witam.Jestem zainteresowana ofertą;chodzi o dwie osoby.Proszę o kontakt 665862902