€ do ustalenia

Od zaraz praca w Niemczech na zmywaku pomoc kuchenna bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 10, 2015 3:00 am

Restauracja z Berlina zatrudni pomoc kuchenną z Polski bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca od zaraz na zmywaku i przy zadaniach pomocniczych dla kucharza

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o czystość naczyń oraz sztućców
  • obsługa zmywarki i zmywaka
  • sprzątanie na kuchni – wycieranie blatów, mycie podłóg, wynoszenie odpadów
  • przygotowywanie prostych dań

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia powyższej pracy od zaraz
  • doświadczenie w pracy na kuchni
  • odpowiedzialność
  • dokładność
  • szybkie tempo pracy
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wysokie stawki godzinowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę na niemieckich warunkach od zaraz
  • pomoc w zorganizowaniu płatnego miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pomoc kuchenna, Zwickau. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 99755c89067e74ea

4 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech na zmywaku pomoc kuchenna bez języka Berlin”

  1. Jestesmy para zdecydowana podjac prace w charakterze pomocy kuchennej.Obydwoje posiadamy doswiadczenie w pracy na kuchni.Prosimy o kontakt pod nr 015218961132

  2. Sandra Zakaszewska na Sierpień 13, 2015 @ 1:57 pm

    Jestem zainteresowana praca mam doświadczenie pracowałam w Polsce w barze jako pomoc i kelnerka. Proszę o kontakt 015218659050

  3. Kamil Kabała na Sierpień 13, 2015 @ 2:54 pm

    Jestem zainteresowany ofertą pracy .
    proszę o kontakt pod nr +49 1775694578

  4. Dzień dobry witam serdecznie,jestem bardz zainteresowana tą pracą.Mieszkam na stałe w berlinie mam zatrudnienie, na pół etatu jako hausmaisterin ale szukam pracy na cały etat,niemiecki mój jest nie perfekcyjny ale kontaktowy, wszystkie oczekiwania które zostały wymienione wyżej bez problemu myślę że zostaną spełniane. Prace mogę podjąć w trybie natychmiastowym.proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby,mój telefon kontaktowy015233833581