€ do ustalenia

Praca Niemcy przy sprzątaniu biur Berlin z podstawową znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 21, 2015 23:34

Szukamy pracowników fizycznych do sprzątania powierzchni biurowych w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce: Berlin

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Zadania będą polegały na sprzątaniu biur.
  • Osoba zatrudniona rozpoczyna pracę ok. godziny 9 i zadania wykonuje w zespole.
  • Do sprzątnięcia są 2 biurowce usytuowane ok 1,5 km od siebie.
  • Zadania polegają na opróżnianiu koszy, przecieraniu biurek, odkurzaniu, sprzątaniu łazienek oraz pokoi socjalnych.

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego – umiejętność konstruowania prostych zdań
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak problemów ze zdrowiem
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające
  • pierwszą umowę na 3 miesiące za pośrednictwem agencji
  • jeżeli pracownik się sprawdzi będzie możliwość zatrudnienia na stałe u niemieckiego pracodawcy
  • wsparcie polskiego przełożonego
  • pomoc w dopełnieniu formalności
  • nadgodziny możliwe wyłącznie po uzgodnieniu ich z przełożonym

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie biurowców, Berlin. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 49855aebe03136c7