€ 1840/mc brutto + dodatek

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji pizzy Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 9, 2018 06:20

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na produkcji pizzy mrożonej. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy mrożonej

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz, 2018

Pensja: 1840 euro brutto miesięcznie plus 250 euro dodatki za pracę przy niskiej temperaturze

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis zadań:

  • praca manualna przy taśmie w środowisku o obniżonej temperaturze
  • zadaniem pracownika będzie układanie składników na blatach, smarowanie sosami
  • obowiązkiem będzie obsługa i mycie maszyn produkcyjnych, siekanie, utrzymywanie linii produkcyjnej a także utrzymywanie czystości
  • inne zadania zlecane przez koordynatora

Oczekiwania:

  • skrupulatność, odpowiedzialność, pracowitość
  • aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • gotowość do wykonywania zadań powtarzalnych
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia ocieplane ubranie robocze oraz zakwaterowanie niedaleko miejsca zatrudnienia (koszt 200 euro za pokój 2 osobowy, 300 euro za pokój 1-osobowy)
  • zatrudnienie w Niemczech w oparciu o legalną umowę do podjęcia od zaraz
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • uczciwego pracodawcę
  • dobre zarobki wypłacane przelewem na konto bankowe do 10
  • opcję pobierania zaliczek

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja pizzy mrożonej – 2018, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 5295a53f4e5073a1