€ do ustalenia

Praca w Niemczech przy wieczornym sprzątaniu biur bez języka od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Czerwiec 12, 2015 1:39 am

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur w godzinach wieczornych. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego w Lipsku.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa do ustalenia

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Praca odbywa się w godzinach popołudniowych – od 16.
  • Pracownik wchodzi do biur kiedy inny pracownicy kończą pracę. Zadaniem jest uprzątnięcie powierzchni biurowych z uwzględnieniem sal konferencyjnych, recepcji, pomieszczeń służbowych oraz toalet.
  • Osoba zatrudniona ma do dyspozycji środki czystości, odkurzacz, mopa, ściągaczkę.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu powierzchni biurowych będzie mile widziane
  • obowiązkowość, sumienność, pracowitość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • bezwzględna uczciwość, dokładność
  • dynamiczne tempo pracy
  • zdolność do współpracy oraz bezkonfliktowość

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego
  • atrakcyjne warunki pracy
  • praca po 4-6 godzin przez 5 dni w tygodniu, ewentualne nadgodziny możliwe przy sprzątaniu hal w weekendy
  • możliwość dorobienia
  • zatrudnienie zgodne z niemieckim prawem pracy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora zapewniona jest na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie biur, Lipsk. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 816557a2bc18427d

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech przy wieczornym sprzątaniu biur bez języka od zaraz Lipsk”

  1. Jestem zainteresowana ogłoszeniem. Proszę o kontakt 601 264 661