€ 14,50-16,50/h brutto

Bez języka praca w Niemczech na produkcji samochodów od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 10, 2018 04:52

Proponujemy możliwość pracy w Niemczech od zaraz na produkcji przy montażu samochodów osobowych. Zatrudnienie w fabryce z Köln bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji – przy montażu

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 14,50 – 16,50 euro brutto na godzinę (uzależnione od kwalifikacji i znajomości języka)

Obowiązki:

  • praca w fabryce na produkcji samochodów osobowych (nowy model samochodu miejskiego)
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prostych i powtarzalnych zadań wymagających skupienia
  • obsługiwanie elektronarzędzi i montaż różnego rodzaju komponentów – zgodnie z przydzieleniem
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • mile widziane osoby z doświadczeniem przy montażu na produkcji lub z wykształceniem technicznym
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolności manualne
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej
  • uczciwość
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu – koszt 220 euro miesięcznie za pokój 2 lub 3 osobowy
  • zakwaterowanie w pokoju 1-os 300 euro miesięcznie
  • pracę od zaraz na pełny etat
  • system zmianowy
  • wdrożenie w zadania i pomoc na miejscu zapewnioną przez koordynatora Polaka
  • przyjazny zespół
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem:

„Niemcy praca na produkcji przy montażu aut, od kwietnia 2018, Kolonia, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 4445acbdc37925d8