€ 1850 - 2100 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji dużego AGD od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 22, 2017 04:10

Możliwość podjęcia zatrudnienia w fabryce z Essen na produkcji przy montażu dużego AGD. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: 1850 do 2100 euro brutto miesięcznie – wysokość zarobków uzależniona jest od doświadczenia oraz stopnia znajomości języka

Rozpoczęcie: od zaraz

Obecnie potrzebnych jest 6 dodatkowych pracowników

Zakres zadań:

  • praca w fabryce na produkcji sprzętu dużego AGD
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż części lub całych sprzętów w zależności od obejmowanego stanowiska
  • pracownik będzie również przeprowadzał kontrolę jakości
  • zadania wykonywane będą manualne oraz z użyciem elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie
  • samodzielność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • skrupulatność, sumienność

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane w wynajętych mieszkaniach, koszt samodzielnego pokoju 250 euro lub 150 euro w pokoju 2 osobowym
  • pracę od zaraz
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • dla najlepszych stałą umowę o pracę
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek emerytalnych i ubezpieczeniowych
  • liczne szkolenia wewnętrzne zapewniające stały rozwój

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja sprzętu AGD, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 19599b4819d3c83