€ 12 euro/h brutto

Sprzątanie galerii handlowej Hamburg oferta pracy w Niemczech od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 28, 2016 06:29

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz jako sprzątacz – sprzątaczka. Ogłoszenie z Hamburga przy sprzątaniu dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Hamburg
Termin rozpoczęcia zatrudnienia: od zaraz
Zarobki: 12 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • praca zgodnie z grafikiem – co godzinę osoba zatrudniona sprawdza stan toalet, sprząta, uzupełnia środki higieniczne, itp
  • opróżnianie koszy, mycie podłóg, wycieranie balustrad
  • prace bieżące

Wymagania:

  • duża dokładność i przykładanie się do zadań
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • otwartość, komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • punktualność
  • uczciwość
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wywiązywanie się z powierzonych zadań

Oferujemy:

  • wysoką stawkę godzinową
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę z uwzględnieniem okresu próbnego – na przedłużenie umowy mogą liczyć wyłącznie najlepsze jednostki
  • odpowiedzialne stanowisko
  • pracę od zaraz
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego lokum oraz przy dopełnianiu spraw urzędowych, związanych z legalnym podjęciem pracy w Niemczech

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie galerii handlowej od zaraz, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 238583ba609d8909