€ od 9,60 euro brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie Dortmund od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne
  • Opublikowany: styczeń 25, 2016 03:26

Hurtownia spożywcza znanej sieci dyskontów z Dortmundu zatrudni od zaraz pary do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego przy komisjonowaniu.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: od 9,60 euro brutto na godzinę

Oferta skierowana jest dla par

Obowiązki:

  • przygotowywanie zamówień dla sieci dyskontów spożywczych
  • kontrolowanie dostaw, aktualizacja bazy danych
  • inne prace magazynowe, zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • znajomość liczebników niemieckich i podstawowych komend
  • dobra sprawność fizyczna, możliwość przenoszenia rzeczy
  • odpowiedzialność
  • szybkość, zwinność
  • umiejętność samodzielnego i logicznego myślenia oraz podejmowania decyzji

Zapewniamy:

  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne z możliwością podpisania stałego zatrudnienia dla najlepszych
  • praca bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy bez pośrednictwa agencji
  • zatrudnienie dla par
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 300 euro – pokój dla par i osobne pokoje dla singli w cenie 200 euro za miesiąc

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy na magazynie, Dortmund. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 30556a356f3c5597

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie Dortmund od zaraz”

  1. Dzień dobry. Jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z kolegą.
    nr.tel +48 697 578 105