€ 10,90 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie odzieżowym dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: styczeń 1, 2017 14:01

Hurtownia odzieżowa z Berlina oferuje zatrudnienie dla par bez znajomości języka. Praca w Niemczech dla Polaków przy zbieraniu zamówień od stycznia 2017 na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Pensja: 10,90 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od stycznia 2017

Zakres zadań:

  • pracownik którego zatrudnimy będzie odpowiedzialny za przygotowanie towaru – zabezpieczenie alarmami antykradzieżowymi, naklejenie etykiet, złożenie, zafoliowanie
  • metkowanie artykułów
  • samodzielne kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki
  • komisjonowanie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • brak uzależnień
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla par
  • pracę na okres minimum 3 miesięcy – zatrudnienie początkowo na okres próbny
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • bardzo dobre zarobki
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w sprawach urzędowych
  • przeszkolenie pracownicze
  • zamieszkanie zapewnione płatnie miesięcznie 300 euro od pary

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca 2017 dla par na magazynie odzieżowym, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 92658663e34c16bc