€ 1860/mc + zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz pakowanie bakalii bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 15, 2019 04:31

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pakowacza. Oferta 2019 ze Stuttgartu dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu bakalii na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Wynagrodzenie: 1860 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Wakaty: 4

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Zakres zadań:

  • łatwa praca produkcyjna przy taśmociągu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie produktów spożywczych – bakalii, orzechów, posypek do deserów
  • zadania to między innymi ważenie, pakowanie, obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dobra kondycja fizyczna
  • pełna samodzielność
  • staranność, zaangażowanie, niezawodność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zmotywowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • przeszkolenie pracownicze
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • możliwość kupowania tanich obiadów
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowacz bakalii, od stycznia 2019, Stuttgart, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 1955c3cf1b85c083