€ 12,84/h brutto

Od zaraz praca Niemcy na magazynie zoologicznym bez języka Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: czerwiec 4, 2019 04:03

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie hurtowni art. dla zwierząt w Berlinie. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Wynagrodzenie: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie zamówień na magazynie
  • rozładunek dostaw
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • aktualizowanie stanów
  • przeprowadzanie inwentaryzacji raz na 3 miesiące
  • pakowanie i wysyłka towarów
  • współpraca z innymi działami

Oczekiwania:

  • chęć rozwoju oraz podjęcia nauki języka niemieckiego
  • elastyczność
  • mile widziane doświadczenie
  • zdolność do pracy w zespole
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • na miejscu pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 300 euro od pary + opłaty za media
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla pracowników najlepszych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem:

„Praca w Niemczech na magazynie hurtowni z art. zwierzęcymi, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 9905cf57ddd4bde3