€ 1450 netto + zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie sera krojonego Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 16, 2018 4:47 am

Oferta aktualnej pracy w Niemczech jako pakowacz sera krojonego przy taśmie. Zatrudnienie w Cottbus blisko granicy dla osób bez znajomości języka i doświadczenia z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz sera krojonego

Miasto: Cottbus, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1450 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • dbanie o czystość i nienaganny porządek na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP do pracy z żywnością
  • praca wykonywana będzie przy linii produkcyjnej
  • pracownik ręcznie układa plastry sera w określonej liczbie i wadze na tacki plastikowe

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • punktualność
  • niezawodność
  • uczciwość
  • umiejętność współpracy
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • pracodawca organizuje zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach – dobry standard, pokoje komfortowe, z dostępem do internetu po wifi
  • pracę na okres 6 miesięcy z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „pakowanie sera krojonego, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 5485aa6f7d61c1a4

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie sera krojonego Cottbus”

  1. Jestem zainteresowany ofertą jest jezzxze mozliwosc podjecia pracy moj kontakt 697298554