€ 12,84/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech 2019 bez języka na magazynie zoologicznym Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 15, 2019 02:51

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni zoologicznej. Zatrudnienie 2019 dla Polaków w Lipsku przy zbieraniu zamówień i wysyłce towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynu zoologicznego

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • komisjonowanie towarów
  • zbieranie zamówień na podstawie listy
  • pakowanie oraz zabezpieczanie
  • samodzielna obsługa systemu komputerowego magazynowego – wprowadzanie danych, generowanie dokumentów
  • rozładunek dostaw
  • dbanie o porządek na stanowisku

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • konieczna chęć do podjęcia nauki języka
  • rzetelne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • pełne wsparcie w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę na pełny etat
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowę podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Praca w Niemczech na magazynie hurtowni z art. zwierzęcymi, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 3175da4e27f89186