€ 1820 euro brutto/mc

Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie RTV Düsseldorf od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 15, 2017 04:08

Atrakcyjna praca w Niemczech dla 2 osób bez znajomości języka na magazynie hurtowni RTV. Zatrudnienie aktualne od zaraz dla Polaków w Düsseldorfie przy kompletowaniu zamówień hurtowych.

Stanowisko: magazynier w hurtowni RTV

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 1820 euro brutto miesięcznie na początek

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w hurtowni na magazynie ze sprzętem RTV przy kompletowaniu zamówień dla sklepów na palety
  • zadania wykonywane będą z użyciem wózka paletowego ręcznego ze wspomaganiem elektrycznym oraz skanera ręcznego, który można obsługiwać również w języku polskim

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • zdolność obsługi komputera
  • wielozadaniowość
  • samodzielność
  • pozytywne nastawienie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • mobilność
  • konieczność posiadania aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy 2 miesięcznej na okres próbny z możliwością przedłużenia na stałe
  • pracodawca zapewnia pomoc przy dopełnianiu formalności oraz w kwestii zakwaterowania
  • bardzo dobre zaplecze socjalne
  • dofinansowanie do obiadów
  • pracę 5 razy w tygodniu po 8 godzin w systemie dwuzmianowym (bez zmiany nocnej)
  • sprawdzonego pracodawcę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn z RTV, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 12759921b2b0a108