€ 12,50/h brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech przy pakowaniu keczupów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 21, 2018 03:17

Od zaraz poszukujemy osoby bez znajomości języka i doświadczenia do pakowania keczupów w fabryce z Hamburga. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Miasto: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy plus premie oraz dodatki

Liczba miejsc: 3

Obowiązki:

  • prosta praca na produkcji przy pakowaniu keczapów
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej w pozycji stojącej
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości oraz pakował produkty

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • chęć do rozwoju
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • legalne warunki zatrudnienia
  • przyjazny zespół
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w dopełnianiu obowiązków
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 200 euro od osoby

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 4355b7b1a54928eb