€ 12,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu zegarków Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 28, 2021 02:43

Niemcy praca dla pakowaczy również bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz przy pakowaniu zegarków w Kolonii z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Miasto: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika będzie bardzo skrupulatna kontrola jakości zegarków – sprawdzanie czy nie mają wad, mikro rysek, wad mechanicznych (o ile jest to możliwe!), zagiętych pasków, przebarwień, zarysowań itp.
  • pracownik oznacza wady i cofa na magazyn
  • towar spełniający normy jakościowe jest przez pracownika pakowany do pudełek wyłożonych materiałem z niezbędnymi dokumentami

Oczekiwania:

  • skrupulatność
  • wysoka precyzja pracy
  • dokładność
  • świetny wzrok
  • przykładanie uwagi do detali
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy w środowisku monitorowanym
  • zręczność
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • prawo do płatnego urlopu
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na stałe
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w pensjonacie pracowniczym
  • dla chętnych możliwość pobierania zaliczek – pierwsza po przepracowaniu tygodnia
  • podnoszenie kwalifikacji
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pz/k/10/21 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns2022@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 7956151f3027eac5