€ 11,25/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu zegarków bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Luty 26, 2019 5:33 am

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu zegarków i biżuterii. Zatrudnienie dla pakowaczy bez znajomości języka w Kolonii. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w komfortowych warunkach na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3 – uwaga! obecnie nie ma miejsc dla par!

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca przy taśmie
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dokładną kontrolę jakości zegarków a także drobnej biżuterii
  • pakowanie produktów – wkładanie każdej rzeczy osobno do pudełek wyłożonych atłasem wraz z załączeniem karty gwarancyjnej i certyfikatu autentyczności

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sumienność
  • skrupulatność
  • duża dokładność i zdolności manualne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w Niemczech
  • pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju
  • pracodawca zapewnia bezpłatne przejazdy pomiędzy mieszkaniem a pracą
  • zakwaterowanie zapewnione za darmo na miejscu w wynajmowanych mieszkaniach na cały okres zatrudnienia
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pz/k/03/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns_marzec@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 1945c7456c518820

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu zegarków bez języka Köln”

  1. witam
    Jestem zainteresowany ale na dzień dzisiejszy nie posiadam zaświadczenia o niekaralności.
    Zaznaczam ze nie bylem nigdy karany. Moge załatwić dokument ale w późniejszym terminie i przedstawię.

    Z wyrazami szacunku

    Wojciech Leski