€ 13,50/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w Lipsku 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 15, 2022 03:28

Dla pakowaczy w Lipsku od zaraz dostępna tymczasowa praca w Niemczech przy pakowaniu słodyczy promocyjnych. Oferta bez znajomości języka niemieckiego z bezpłatnym zamieszkaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy promocyjnych

Start: od zaraz

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Zakres zadań:

  • zbieranie produktów na magazynie oraz pakowanie ich w zestawy promocyjne/prezentowe
  • praca na podstawie projektu – składanie opakowań w odpowiedni sposób, dekorowanie, uzupełnianie, ważenie, zamykanie pudełek
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • dostępność do zaraz
  • samodyscyplina
  • przykładanie się do obowiązków
  • umiejętność pracy w grupie
  • pełna samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu – w ramach bonusu za pełną frekwencję
  • atrakcyjne dodatki
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia
  • pełen etat

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns2022@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/02/22

Rozpoczęcie zatrudnienia od zaraz 2022. Terminy są ruchome ze względu na pandemię

ID ogłoszenia: 550620ae1185c118