€ od 13,50/h +zakwaterowanie

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni AGD bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 13, 2021 03:33

Od zaraz oferta pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem na magazynie hurtowni AGD. Zatrudnienie w Berlinie także bez znajomości języka przy komisjonowaniu i przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: od 13,50 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na stanowisku pomocnika magazyniera w hurtowni ze sprzętem AGD
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało przyjmowanie dostaw, rozładunek, komisjonowanie, zbieranie i pakowanie dostaw

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • chęć nauki
  • zaangażowanie
  • sumienność, odpowiedzialność, uczciwość
  • pełna punktualność
  • wielozadaniowość
  • dostępność od zaraz
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w hotelu pracowniczym
  • niemiecką umowę o pracę
  • dodatki za frekwencję
  • bezpieczne środowisko pracy
  • środki ochrony osobistej
  • szkolenie pracownicze w języku polskim
  • system poleceń pracowniczych
  • opieka polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ma/b/04/21 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

  • arbeitbeiuns@fastmail.com

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 105607311304d0e2

Linki sponsorowane