Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ od 15,50/h brutto

Na magazynie AGD od zaraz bez znajomości języka praca Niemcy w Berlinie 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 18, 2023 01:06
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Na magazynie AGD od zaraz bez znajomości języka praca Niemcy w Berlinie 2023

Opis

Na magazynie hurtowni sprzętu AGD w Berlinie możliwa od zaraz legalna praca w Niemczech dla komisjonerów także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie darmowe na miejscu!

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: od 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac pomocniczych na magazynie ze sprzętem AGD, w tym kompletowanie zamówień, rozładunek dostaw oraz pakowanie. Będzie musiał również dbać o porządek na stanowisku pracy, kontrolować stany magazynowe, wprowadzać dane w systemie komputerowym oraz obsługiwać ręczne wózki paletowe

Oczekiwania:

Oczekujemy, że kandydat będzie gotowy do szybkiego podjęcia pracy w Niemczech. Wymagamy od niego wysokiej motywacji, zaangażowania, a także sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Wskazane jest, aby kandydat posiadał doświadczenie w pracy na magazynie ze sprzętem AGD. Konieczna jest również dobra kondycja fizyczna oraz chęć do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Oczekujemy, że kandydat będzie umiał pracować w zespole oraz wykazywał brak nałogów, które mogłyby wpłynąć na jego skuteczność i efektywność w pracy. Znajomość języka niemieckiego będzie atutem.

Zapewniamy:

Możemy zapewnić pracownikom bardzo dobre wynagrodzenie, które jest wypłacane terminowo. Dodatkowo, zapewniamy prawo do płatnego urlopu oraz zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, co gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Dla pracowników oferujemy również darmowe zamieszkanie w wynajmowanych mieszkaniach, co stanowi dodatkowe udogodnienie.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym “MA/B/04/23” prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns@solution4u.com

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 687643dc00f4cbf1

   

ilość wszystkich wyświetleń: 403, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.