€ 11,84/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie słodyczy Lipsk 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 13, 2018 04:11

Pilnie poszukujemy także bez znajomości języka do pakowania słodyczy w zestawy prezentowe. Oferta tymczasowej pracy w Niemczech 2018 od zaraz dla pakowaczy. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu w komfortowych mieszkaniach robotniczych.

Stanowisko: Pakowacz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Liczba wakatów: 3

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: do 21 grudnia 2018

Wynagrodzenie: 11,84 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy kompletowaniu i pakowaniu słodyczy w zestawy prezentowe z okazji świąt Bożego Narodzenia
  • pracownik będzie zajmował się ważeniem, pakowaniem, odmierzaniem, kontrolą jakości itp.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zwinność, szybkość, energiczność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie i nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe od zaraz do 21 grudnia 2018 włącznie
  • wsparcie na miejscu zapewnione przez polskojęzycznego koordynatora
  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach – zapewnione są 2 osobowe pokoje hotelu robotniczego o podwyższonym standardzie
  • stałe wsparcie
  • przejazd pomiędzy zakładek pracy a zakwaterowaniem zapewniony bezpłatnie
  • uczciwe zarobki

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ps/l/11/18 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns_2@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 2555be961d8d5988