€ 12,50/h +zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu zegarków od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 10, 2021 03:44

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu zegarków. Zatrudnienie w Kolonii z bezpłatnym zakwaterowaniem pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Rozpoczęcie zatrudnienia: do zaraz

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Kolonia, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny a bardzo skrupulatną pracę polegająca pakowaniu zegarków, najważniejszym elementem tego zajęcia jest bardzo dokładna kontrola jakości każdego produktu, należy bowiem sprawdzić, czy zegarek nie posiada mikro rys, zarysowań, przebarwień, wad mechanicznych czy zbytnich zagnieceń na pasku
  • do zadań należy kontrola zegarków (ewentualne opisanie wad), włożenie do pudełka wyłożonego materiałem z kartą gwarancyjną oraz innymi dokumentami

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w miejscu monitorowanym
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • skrupulatność, dokładność, przywiązywanie uwagi do detali
  • dobry wzrok
  • gotowość do wykonywania pracy w systemie zmianowym
  • spostrzegawczość, zaangażowanie
  • zręczność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowie o pracy z ubezpieczeniem, świadczeniami, płatnym urlopem
  • dla osób najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • pomoc koordynatora Polaka
  • pracę w zgranym i pomocnym zespole
  • opieka polskiego koordynatora
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione jest w wynajmowanych mieszkaniach przez pracodawcę
  • system zmianowy
  • możliwość pobierania zaliczek – pierwszej już po przepracowaniu tygodnia
  • gwarancja rozwoju

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pz/k/08/21 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns2022@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 348610fbb271c037