€ 16,50 €/h +dodatki

Sprzątanie domów od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka w München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: listopad 14, 2023 04:07

Od zaraz dla sprzątaczek-sprzątaczy w Monachium oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów, mieszkań. Ogłoszenie bez znajomości języka, doświadczenie mile widziane. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 5

Wynagrodzenie: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

Wykonywanie czynności związanych z codziennym sprzątaniem domów i mieszkań
Odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie powierzchni, sprzątanie łazienek, toalet, kuchni i innych pomieszczeń
Wymiana pościeli i ręczników, utrzymanie porządku w pomieszczeniach
Pranie i prasowanie ubrań, jeśli wymagane

Oczekiwania:

Gotowość do podjęcia pracy na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki w Monachium
Brak wymaganego doświadczenia zawodowego na stanowisku sprzątaczki/sprzątacza
Brak wymaganej znajomości języka niemieckiego

Zapewniamy:

Zatrudnienie od zaraz w renomowanej firmie sprzątającej w Monachium
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 16,50 euro brutto na godzinę pracy
Pełny etat i stabilne zatrudnienie
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na miejscu
Profesjonalne wprowadzenie do pracy i wsparcie w adaptacji

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym sm/e/12/23 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns@solution4u.com

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 636552bef51d003