€ 16,50/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań VIP-ów München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Styczeń 29, 2019 4:53 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań na osiedlu VIP. Zatrudnienie w Monachium z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Personel sprzątający

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • praca przy sprzątaniu domów i mieszkań na osiedlu apartamentowym klientów VIP
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku – często klienci mają do wyboru pakiety – sprzątanie raz dziennie, raz na tydzień lub co dwa tygodnie
  • dodatkowo płatne są prace przy sprzątaniu domów po imprezach okolicznościowych
  • wszelkie niezbędne środki oraz sprzęty zapewniają klienci

Wymagania:

  • uczciwość, rzetelność, zaangażowanie, dokładność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dyskrecja
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane kwalifikacje
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • brak nałogów
  • schludność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę w zespole
  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • pracę w zgranym zespole
  • gwarantowana duża liczba godzin
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym sm/e/02/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns2019@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 325c4f6f7225bec