€ 13,50/h brutto

Dla par Niemcy praca bez znajomości jezyka na magazynie AGD od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 13, 2019 03:46

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w Berlinie dla par na magazynie sprzętu AGD. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy kompletowaniu zamówień, układaniu towarów na palety
  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek i załadunek maszyn na samochody dostawcze
  • dbanie o porządek w dokumentach
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • inne obowiązki zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • sumienność, rzetelność, pracowitość
  • punktualność
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione w hotelu robotniczym
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • opiekę polskiego rezydenta na miejscu
  • możliwość awansu pionowego

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ma/b/03/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns_marzec@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 3525c86cdaea6559

1 odpowiedź na “Dla par Niemcy praca bez znajomości jezyka na magazynie AGD od zaraz Berlin”

  1. Grzesiek11 na marzec 12, 2019 @ 18:25

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z dziewczyną. Nr. tel-785-911988