€ od 16,25 €/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie hurtowni sprzętu AGD w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 14, 2024 02:03
  • Wygasa: 10 dni, 4 godzin

Hurtownia z Berlina poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech na magazynie sprzętu AGD. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: od 16,25 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień dużego sprzętu AGD na paletach.
  • Przyjmowanie dostaw oraz dbanie o odpowiednie rozmieszczenie towarów na magazynie.
  • Kontrola jakości oraz ewidencja stanów magazynowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego przepływu towarów.

Wymagania:

  • Brak konieczności znajomości języka niemieckiego.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku magazynowym.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Dokładność oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym również w weekendy, jeśli będzie to konieczne.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości od 16,25 euro brutto na godzinę pracy.
  • Darmowe zakwaterowanie na miejscu dla pracowników spoza Berlina.
  • Elastyczny grafik pracy, który można dostosować do indywidualnych potrzeb.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym “MA/B/05/24” prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns@fastservice.com

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 2786642986777ec8

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.