€ 11,25/h brutto + zakwaterowanie

Dla par praca w Niemczech 2019 bez znajomości języka pakowanie zegarków Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 11, 2018 04:42

Zatrudnimy do pakowania zegarków i biżuterii w Kolonii osoby lub pary bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech 2019 od stycznia.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Zarobki: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2019

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna, skrupulatna polegająca na kontroli jakości i pakowaniu zegarków oraz drobnej biżuterii
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprawdzenie stanu produktu
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • sprawność manualna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przykładanie się do zadań
  • skrupulatność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na czas określony
  • możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy za granicą
  • bezpłatne przejazdy zapewnione pomiędzy pracą a kwaterą
  • darmowe zakwaterowanie
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • pracę od stycznia 2019

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pz/k/01/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

cv_arbeitbeiuns@fastmail.de

arbeitbeiuns_2@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

arbeitbeiuns@fastmail.de

ID ogłoszenia: 1795c0ed0ffdb914

3 komentarze na “Dla par praca w Niemczech 2019 bez znajomości języka pakowanie zegarków Köln”

  1. Krzysztof 29xy na grudzień 11, 2018 @ 05:06

    Witam serdecznie mam 29 lat posiadam wykształcenie średnie jestem zainteresowany ofertą pracy chciałbym wyjechać z siostrą ma 23lata jest studentką kontakt do mnie Krzysztof 571273461 do niej Edyta 508615119

  2. Jestem zainteresowana pracą. Obecnie pracuję na magazynach w weilerswist mieszkam w Odendorfie i szukam czegoś na lepszych warunkach. Jestem mobilna więc nie będzie problemu z dojazdem. Niestety nie można wysłać zgłoszenia na podane adresy mailowe. Mój e-mail agataches@gmail.com

  3. daaria1995 na styczeń 1, 2019 @ 14:52

    Witam razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy prosimy o kontakt tel. 695678592 lub pod adresem e-mail: daaria1995@wp.pl ponieważ na wasz ardres e-mail nie można wysłać zgłoszeń