€ 13,50/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie ze sprzętem AGD od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 10, 2019 03:57

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD dla osób bez znajomości języka. Niemcy praca w Berlinie z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • wspieranie codziennych prac magazynowych – rozładunek dostaw, pomoc w załadunku, rozkładanie towarów, kontrola jakości, kompletowanie i pakowanie zamówień, aktualizowanie danych w systemie, transport wewnętrzny itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu w komfortowych warunkach
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ma/b/12/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns_pl@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 4845deebbc8a7500