€ 13,50/h brutto

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie AGD od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 30, 2019 3:48 am

Aktualna oferta pracy w Niemczech na magazynie ze sprzętem AGD. Od zaraz zatrudnienie w Berlinie dla par również bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i komisjonowaniu.

Stanowisko: Pracownik na magazynie ze sprzętem AGD

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na magazynie ze sprzętem AGD przy kompletowaniu zamówień, pakowaniu, przyjmowaniu dostaw
  • obowiązkiem będzie dbanie o porządek w miejscu pracy, wprowadzanie danych do systemu, wysyłkę towarów itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • dostępność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód będą mile widziane

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta Polaka na miejscu
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w hotelu robotniczym
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ma/b/05/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns_06@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 9785cc75f420013c