€ 12/h brutto +zakwaterowanie

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 3, 2019 04:15

Propozycja zatrudnienia w Lipsku dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem w pełni wyposażonym mieszkaniu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis zadań:

  • praca powtarzalna przy pakowaniu słodyczy markowych w zestawy promocyjne (obecnie pakowane są słodycze bożonarodzeniowe)
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługiwanie urządzeń do pakowania, ważenia, foliowania
  • pracownik przeprowadza jakość produktów, pakuje, odmierza i zamyka paczki
  • dbanie o estetyczne zamknięcie opakowań i czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • energiczność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • szkolenia pracownicze podnoszące kompetencje
  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy próbnej z opcją podjęcia stałej pracy
  • bezpłatne przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w wyposażonym mieszkaniu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns2@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/09/19

ID ogłoszenia: 8705d6d3d8646606