€ 11,25/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu zegarków Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 2, 2019 04:34

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Kolonii dla osób bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Niemcy praca dla Polaków przy pakowaniu zegarków z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Zakres zadań:

  • prosta, powtarzalna praca przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości artykułów oraz delikatne pakowanie do pudełek wyściełanych atłasem
  • załączanie do opakowań karty gwarancyjnej wraz z certyfikatem autentyczności

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • skrupulatność
  • zręczność, sumienność

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • opiekę rezydenta polskojęzycznego
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie bezpłatne na cały okres zatrudnienia
  • opcja rozwoju, zdobycia doświadczenia i nowych kwalifikacji
  • darmowe przejazdy pomiędzy pracą a mieszkaniem
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pz/k/04/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

  • arbeitbeiuns_kwiecien@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 755ca2711be078f

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu zegarków Köln”

  1. lidia Mansfeld na kwiecień 3, 2019 @ 18:00

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy .
    Mo nr tel: +48 887 315 693
    Z poważaniem .
    Lidia Mansfeld.

  2. pawloPawlos321 na kwiecień 9, 2019 @ 14:42

    Witam jestem zainteresowany ofertą jestem na miejscu wysyłałem na e maila moje cv nie mogę wysłać proszę o kontakt lub podanie prawidłowego e maila państwa na muj kokospaw@interia.pl lub numer telefonu