€ 13,40/h +dieta, zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka przy przeprowadzkach, Köln 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 24, 2023 01:23

Firma z Kolonii poszukuje od zaraz osób chętnych do fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 13,40 euro brutto na godzinę pracy plus dieta i zamieszkanie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od kwietnia 2023

Obowiązki:

  • Pakowanie: Pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie przedmiotów, takich jak meble, sprzęt AGD, książki i inne przedmioty osobiste.
  • Transport: Pracownik będzie pomagać w przewożeniu paczek i przedmiotów do samochodu i z powrotem, lub może kierować samochodem ciężarowym w czasie przeprowadzki.
  • Rozpakowywanie: Pracownik będzie również pomagać w rozpakowywaniu przedmiotów po przeprowadzce i umieszczaniu ich w odpowiednich miejscach.
  • Montaż i demontaż: Pracownik będzie pomagać w demontażu mebli lub innych przedmiotów, a następnie w ponownym ich montażu na miejscu docelowym.
  • Sprzątanie: Pracownik będzie także pomagać w sprzątaniu i czyszczeniu pomieszczeń przed przeprowadzką oraz po jej zakończeniu.

Wymagania:

  • Zdolność do pracy w sytuacjach, w których wymagane jest szybkie podejmowanie decyzji i działanie pod presją czasu.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole, ponieważ przeprowadzki wymagają współpracy i koordynacji między różnymi osobami.
  • Wysoka sprawność fizyczna, ponieważ praca przy przeprowadzkach zazwyczaj wymaga podnoszenia i przenoszenia ciężkich przedmiotów.
  • Dostępność od zaraz.
  • Samodyscyplina i punktualność, ponieważ przeprowadzki zazwyczaj wymagają dotrzymania określonych terminów i harmonogramów.
  • Prawo jazdy kat. B i C mogą być mile widziane, ponieważ umożliwiają kierowanie większą ilością pojazdów i przewozem większych ładunków.
  • Zaświadczenie o niekaralności jest wymagane ze względów bezpieczeństwa.

Zapewniamy:

W ramach naszej oferty zapewniamy pracownikom niemiecką umowę o pracę na pełny etat, regularną wypłatę wynagrodzenia oraz bezpłatne zakwaterowanie. W ramach szkoleń, zapewniamy gruntowne przeszkolenie pracowników. Dodatkowo, oferujemy atrakcyjny bonus (dieta) w wysokości 15 euro netto za każdy dzień pracy.

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 04/2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-koln-2023/

ID ogłoszenia: 153641c64c2091e6