€ 13-16/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie drogeryjnym Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 18, 2019 5:19 am

Propozycja zatrudnienia na magazynie hurtowni kosmetycznej z Kolonii. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech także bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu, zbieraniu zamówień i rozładunku.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Zarobki: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 4

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni kosmetycznej przy pracach porządkowych, wprowadzaniu danych do systemu komputerowego, pakowaniu, wysyłce towarów
  • pracownik będzie również dbał o porządek

Oczekiwania:

  • zmotywowanie
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • zdolność do pracy w zespole
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • możliwość pracy na nadgodziny
  • odpowiedzialność
  • sumienne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość podjęcia kursu języka niemieckiego w siedzibie firmy
  • płatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 250 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, zapraszamy do aplikowania na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: magazyn drogeryjny, Kolonia 01/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-kosmetykow-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 7005c40d7eaf14e3