€ 10,50/h +zakwaterowanie

Niemcy praca fizyczna bez języka jako żywa maskota od zaraz na wakacje 2019 Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Lipiec 2, 2019 4:26 am

Aktualne od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na wakacje 2019 jako żywa maskotka. Zatrudnienie w Bremen także bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Wakaty: 4

Termin: praca na wakacje 2019

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto na godzinę pracy plus bon na ciepły posiłek, przyznawany jeden na każdy dzień pracujący

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracy w Niemczech na wakacje 2019 na stanowisku żywej maskotki
  • pracownik otrzyma specjalny strój, w którym będzie chodził w wyznaczonych miejscach – mogą to być galerie handlowe, różnego rodzaju imprezy masowe, koncerty itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do pracy w zespole
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • punktualność, sumienność, zaangażowanie
  • zdolności aktorskie

Zapewniamy:

  • pracę na wakacje 2019
  • dużą liczbę godzin pracy
  • opiekę koordynatora Polaka
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy na czas określony
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: maskotka 07/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-jezyka-od-zaraz-jako-zywa-maskotka-na-wakacje-2019-bremen/

ID ogłoszenia: 315d1a4b2d38c09