€ 10000 PLN netto

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek bez języka Rövershagen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 2, 2021 04:19

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek 2021. Zatrudnienie na plantacji z Rövershagen dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Start już od maja br.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Rövershagen, Niemcy

Wynagrodzenie: 10000 PLN netto, za inne prace p. pielenie 9,60 euro netto za godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od maja 2021

Umowa: na 50 dni

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie fizyczna praca polowa przy zbiorach truskawek
  • inne zadania na polu np. pielenie

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od maja 2021
  • umowę nawet na 3 miesiące
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacanie terminowo
  • zakwaterowanie wraz ze śniadaniami i obiadami zorganizowane odpłatnie w cenie 10 euro dziennie
  • za darmo opcja prania i wypożyczenia ubrań przeciwdeszczowych
  • możliwość korzystania z Internetu po wifi
  • do ściągnięcia aplikacja na telefon w celu śledzenia postępów swojej pracy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 14, pod numerem: 94 36 62 712
  • oraz we wtorki i czwartki od 20 do 21 pod numerem: +48 606 287 948

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.karls.jobs

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-2021-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-rovershagen/

ID ogłoszenia: 5676017df9f35eba