€ 12/h brutto + zakwaterowanie

Dla par fizyczna praca w Niemczech od zaraz sortowanie odpadów bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 29, 2018 4:52 am

Zatrudnienie w Berlinie przy sortowaniu śmieci bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 12 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca samodzielna, polegająca na ręcznym sortowaniu odpadów suchych przy linii
  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozdzielanie śmieci

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • wytrzymałość na warunki pracy
  • ostrożność

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę dla par
  • na miejscu zorganizowane za darmo zamieszkanie w komfortowych warunkach, niedaleko pracy
  • pary zapewnione mają wspólne, 2 osobowe pokoje
  • rzetelne przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • uniform służbowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo z załączeniem aktualnego CV oraz LM na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie odpadów, Berlin 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-fizyczna-praca-niemcy-przy-sortowaniu-odpadow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 1765b0c5091d89b0