€ 11,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla pomocy kuchennej w Bonn 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 18, 2020 03:05

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej w restauracji z Bonn. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu – bezpłatnie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Bonn, Niemcy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przygotowywanie składników – mycie warzyw, owoców, krojenie, szatkowanie
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • prac na zmywaku
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • umiejętność pracy pod presją
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • wielozadaniowość
  • pełna samodzielność
  • dobre zorganizowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych
  • darmowe wyżywienie oraz zakwaterowanie
  • rzetelne szkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Niemcy praca dla pomocy kuchennej, Bonn 02/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 7795e45d0cf001cf

Linki sponsorowane