€ 2000-2400/mc

Budownictwo praca w Niemczech przy regipsach bez języka remonty-wykończenia Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 1, 2018 03:16

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Niemczech na budowie przy regipsach. Zatrudnienie w Essen dla osób bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach (sucha zabudowa).

Stanowisko: Pracownik przy regipsach – robotnik budowlany

Miasto: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: 2000 do 2400 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca dla budowlańców
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż regipsów na dużych obiektach
  • wykonywanie prac o charakterze remontowo – wykończeniowym, tak jak szpachlowanie i malowanie

Oczekiwania:

  • warunkiem obowiązkowym jest doświadczenie w pracy na budowie przy montażu regipsów i wykończeniach
  • bycie na własnej działalności polskiej lub niemieckiej
  • samodzielne zorganizowanie sobie miejsca do zamieszkania
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana aczkolwiek będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • wysokie wynagrodzenie i bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • pracę na dłużej – nie poszukujemy pracowników tymczasowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

Tel +4917634514444

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-przy-regipsach-remonty-i-wykonczenia-essen/

ID ogłoszenia: 1455ae749cef2768