€ 1400 netto+zakwaterowanie

Od zaraz dla par Niemcy praca bez znajomości języka pakowanie kosmetyków, Pohlheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Pohlheim
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 17, 2021 02:28

Również dla par w rejonie Pohlheim możliwa od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Zakwaterowanie darmowe zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków i farmaceutyków

Miejsce zatrudnienia: Pohlheim, Niemcy

Wynagrodzenie: miesięcznie 1400 euro netto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w zakładzie przy pakowaniu kosmetyków oraz produktów z branży farmaceutycznej
  • do zadań należy praca manualna oraz wizualna kontrola jakości

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • prawo jazdy kat. B i możliwość przyjechania swoim samochodem
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • możliwość pobierania zaliczek
  • dla chętnych opcja zatrudnienia w parze
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy delegowania
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • darowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, aplikować można przez źródło, na adres:

  • mazur@cdpersonal.eu
  • lub telefonicznie: +48 668 817 007

źródło: https://carpediempersonal.eu/oferty-pracy/pakowacz-kosmetykow-praca-bez-znajomosci-jezyka-rowniez-dla-par

ID ogłoszenia: 645613fdfecc9d9f