€ 12/h brutto

Dla par fizyczna praca Niemcy od zaraz sortowanie odpadów bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 7, 2018 05:02

Oferta fizycznej pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem dla par przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Sortowacz odpadów – pracownik fizyczny

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za ręczne sortowanie odpadów mieszanych
  • praca fizyczna przy linii

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • pracę także dla par i grup
  • przyjazny i młody zespół
  • zorganizowana na miejscu odzież do pracy oraz niezbędne przeszkolenie i środki ochronne
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wsparcie rezydenta Polaka

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, w tytule wiadomości należy wpisać: „Sortowanie odpadów, Kolonia 2018”

adres kontaktowy: pl-arbeiteinstellen@job4u.com

Prosimy załączyć aktualne CV oraz LM.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-sortowanie-odpadow-bez-jezyka-dla-par-koln/

ID ogłoszenia: 8575b91761fea4ee