€ 12/h brutto + dieta

Bez znajomości języka praca Niemcy na budowie od zaraz przy regipsach Jena

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Jena
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 13, 2019 01:15

Oferta pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka przy regipsach. Zatrudnienie w Jenie na budowie przy zabudowie suchej karton-gips. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Jena, Niemcy

Pensja: 12 euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 30 euro za każdy przepracowany dzień

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż sufitów podwieszanych i ścianek
  • obowiązkiem będzie montowanie profili z aluminium, szpachlowanie łączeń, szlifowanie oraz malowanie

Oczekiwania:

  • doświadczenie jako monter regipsów
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • prawo jazdy kat.B
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • własny samochód

Oferujemy:

  • bezpłatną pomoc w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • urlop płatny
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • świetne zarobki oraz atrakcyjną dietę
  • niemiecką umowę, opłacanie podatków i składek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • +48 539 601 600

Można również przesyłać zgłoszenia poprzez źródło.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-budowie-przy-regipsach-od-zaraz-jena/

ID ogłoszenia: 3525df28e4cd3251