€ 1300 - 1500 netto

Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka na produkcji napojów w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 16, 2017 05:44

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par przy taśmie na produkcji napojów wysokoprocentowych. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Pensja: miesięcznie na rękę wychodzi około 1300 do 1500 euro netto

Obowiązki:

  • nieskomplikowane zadania w fabryce słynącej z wytwarzania napojów wysokoprocentowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień oraz ich pakowanie
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości oraz nadzorem nad przebiegiem linii

Oczekiwania:

  • atutem będą zgłoszenia od par i kobiet, którzy mogą przyjechać swoim autem
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym – nawet u jednej osoby na parę
  • mile wdziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • przykładanie się do zadań
  • duża dokładność, skrupulatność

Oferujemy:

  • tymczasowe zatrudnienie na czas określony
  • stawkę godzinową w wysokości 10 euro brutto na godzinę pracy
  • dodatki za pracę w nocy +25% oraz w niedziele +50%
  • zamieszkanie w pełni umeblowanej kwaterze
  • tygodniowo od 40 do 54 godzin pracy
  • zatrudnienie z następującymi dokumentami: kartą EKUZ, dodatkowym ubezpieczeniem oraz drukiem A1

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony z uwzględnieniem numeru referencyjnego:

“PROD/AL/LOSS/N”

Krótki link do formularza rekrutacyjnego:

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0/

ID ogłoszenia: 9295a335f71096de