€ 10,50-15,00 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie spożywczym, Coswig 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Coswig
  • Opublikowany: grudzień 29, 2020 05:06

M.in. w rejonie Coswig od zaraz legalna praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z artykułami spożywczymi przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie 2021 dla komisjonerów.

AS Arbeitsvermittlung

Dla naszego klienta, prosperujacego na terenie calych Niemiec, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Magazynowy w dziale spożywczym

Miejsce pracy: Coswig (Anhalt), Gera, Balingen, Mahlow, Guteborn, Eching, Pankow, Ganderkesee, Ludwigsfelde, Großbeeren

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowie niemieckiej.
Długofalową współpracę z możliwością rozwoju.
Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie!
Stawki od 10,5 € brutto do 15 € brutto na godzinę.
Atrakcyjny system premiowy.
Pierwsza umowa na okres minimum 9-ciu miesięcy lub na okres roku (z możliwością przedłużenia).
Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem
Pomoc w ubezpieczeniu
Pomoc w założeniu niemieckiego konta bankowego.
Możliwość przejścia bezpośrednio pod klienta.

Zakres obowiązków:

Ogólne prace magazynowe.
Komplementacja, pakowanie artykułów spożywczych.
Komisjonowanie artykułów spożywczych – przygotowanie zamówionego towaru do transportu
Praca ze skanerem lub monitorem.
Załadunek i rozładunek towaru.
Zabezpieczenie towaru przed możliwym uszkodzeniem w trakcie transportu
Transport produktów za pomocą wózka elektrycznego.
Dbałość o porządek na swoim stanowisku pracy.
Praca polega na rozdzieleniu zbiorczych jednorodnych jednostek ładunkowych (np. palet) składowanych w magazynie na grupę opakowań jednostkowych i zestawienie ich na jedną paletę zgodnie z zamówieniami klientów.

Wymagania:

Samochód na dojazd do pracy z zakwaterowania.
Znajomość liczebników w języku niemieckim.
Doświadczenie w pracy na magazynie – nie jest to warunek konieczny.
Chęć do pracy i zaangażowanie.
Umiejętność pracy w zespole.

Aplikacja przez formularz na stronie: http://bit.do/magazyn-coswig

Źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynowy-w-dziale-spozywczym-coswig-anhalt-gera-balingen-mahlow-guteborn-eching-pankow-ganderkesee-ludwigsfelde-großbeeren,oferta,7790711

ID ogłoszenia: 1445fea70721e2ba