€ na akord

Dla par sezonowa praca Niemcy 2021 bez języka od zaraz zbiory borówki Sonnenborstel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Sonnenborstel
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Lipiec 23, 2021 1:55 am
  • Wygasa: 9 dni

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz i bez znajomości języka przy zbiorach owoców borówki. Zatrudnienie 2021 w Sonnenborstel dla par z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów borówki

Lokalizacja: Sonnenborstel, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: obowiązuje stawka akordowa od 1,20 do 1,50 euro za kilogram

Zakres zadań:

  • praca na plantacji w Sonnenborstel przy zbiorze borówki amerykańskiej

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będą zgłoszenia od par

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz także dla par
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w 2 osobowych pokojach z dojazdem do pracy, cena to 7 euro/doba
  •  stałe godziny pracy
  • 8-10 godzin dziennie
  • na miejscu polski lekarz
  • dostęp do internetu
  • zatrudnienie sezonowe do końca sierpnia lub początku września bieżącego roku w zależności od długości trwania sezonu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo na poniższy adres kontaktowy:

    • adrian-personal@gmx.de z dopiskiem w nagłówku: „Sonnenborstel”

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: +491731935612

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-zbiory-borowki-2021-sonnenborstel/

ID ogłoszenia: 76660f9b6dcc9400