€ 1850 +zakwaterowanie

Fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka w sklepie od zaraz Hamburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 25, 2019 00:17

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla par przy wykładaniu towarów w sklepie. Zatrudnienie w Hamburgu również bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez cały okres zatrudnienia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1850 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy utrzymywaniu czystości  w regałach
  • obowiązkiem będzie wykładanie towarów na półki, zdejmowanie przeterminowanych produktów, zmiana cen, przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy – jedno na parę
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • elastyczność godzinowa, terminowość, zwinność
  • dobra sprawność fizyczna
  • pełna samodzielność

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę na okres próbny, trwający 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • bezpłatne zakwaterowanie na cały okres trwania umowy
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości mailem, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Fizyczna praca w sklepie, Hamburg 11/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-hamburg-2/

ID ogłoszenia: 2265dd6f840d7f36