€ 9,84/h brutto + mieszkanie

Niemcy praca sezonowa bez języka od zaraz przy kwiatach w ogrodnictwie Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 28, 2017 04:15

Zatrudnienie sezonowe w Dreźnie od zaraz przy kwiatach w szklarni. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie dla osób bez znajomości języka przy liliach, storczykach oraz eustomach.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Pensja: 9,84 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Umowa: na około 12 tygodni

Zakres zadań:

  • praca w szklarni przy kwiatach
  • obowiązkiem będzie pielęgnacja, ścinanie i pakowanie storczyków, lilii czy eustom
  • zadania również przy sadzonkach

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech na 12 tygodni
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy samodzielnie oraz zespołowo
  • brak uzależnień, sumienność, zaangażowanie
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe na okres 12 tygodni
  • bezpłatne zamieszkanie w ogrzewanych domach
  • uczciwe zarobki
  • umowę niemiecką tymczasową

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach, Drezno”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-kwiatach-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 1105a1c758a48225