€ 2000-2500/mc

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji pizzy od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 16, 2018 01:40

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji pizzy mrożonej. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga, także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Zarobki: kwestia ustalana indywidualnie od 2000 do 2500 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Liczba wakatów: 8

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy taśmie na produkcji pizzy mrożonej
  • osoba zatrudniona będzie wykładała składniki na blacie ciasta, obsługiwać maszyny produkcyjne czy dbać o porządek na stanowisku
  • obowiązkiem będzie również samodzielne przygotowywanie składników

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • chęć wyjazdu na stałe
  • zdyscyplinowanie, sumienność, zorganizowanie
  • przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • przeszkolenie pracownicze
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie plus dodatek do każdego wynagrodzenia w postaci wyrobów firmowych
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne w oparciu o niemiecką umowę
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość e-mail zatytułowaną: “Nr ref. prod/a8/10/18” prosimy wysłać mailowo na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-pizzy-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 7915bedbb488fd42