€ 1500 netto+mieszkanie

Bez języka dam pracę w Niemczech jako pomoc kuchenna od zaraz w Berlinie 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: październik 9, 2020 04:56

Restauracja z Berlina poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie i wyżywienie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 1500 euro netto miesięcznie (na rękę)

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 1

Zakres zadań:

  • praca jako pomocnik na kuchni
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało dbanie o czystość, praca na zmywaku, obsługa urządzeń kuchennych oraz ich mycie i konserwacja, sprzątanie miejsca pracy
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem – np. przygotowywanie warzyw – obieranie, szatkowanie

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wielozadaniowość, zaangażowanie, pracowitość
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • płatny urlop
  • darmowe zakwaterowanie
  • pełne wyżywienie za darmo (śniadanie, obiad, kolacja + woda, kawa, herbata)
  • ubezpieczenie pracownika
  • pomoc przy dopełniania spraw urzędowych
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/a10/paz20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 5345f76580785312